+.40.31.005.00.00 +.40.31.005.00.00 +.40.31.005.00.00

Noutăți & resurse

Să facem cunoștință

07 Mai 2018Blog 0 Comentarii

Ne-am propus să ne cunoaștem mai bine. Să știți ce facem noi aici, la BitSoft, dar mai ales cine suntem noi în afara orelor de program. Trebuie să știți că suntem o echipă, aproape ca o familie, în care unii dintre noi sunt chiar de la început, iar alți colegi noi ni s-au alăturat pe parcurs. 

Citește mai mult

1

Echipa

Bogdan Stanciu
Bogdan Stanciu
Managing Director
bogdan.stanciu@bit-soft.ro

Raluca Stoleru
Raluca Stoleru
Sales Team Manager
+40 744 633 337raluca.stoleru@bit-soft.ro

Cristian Floriştean
Cristian Floriştean
PRODUCT MANAGER - BREEZE
+40 740 024 868 cristian.floristean@bit-soft.ro

Ștefania Pîslea
Ștefania Pîslea
Administrative Manager
+40 745 633 357stefania.pislea@bit-soft.ro

Cătălin Pantilimonescu
Cătălin Pantilimonescu
Technical Director
+40 745 633 353catalin.pantilimonescu@bit-soft.ro

Florin Costin Klein
Florin Costin Klein
Service Delivery Manager
+40 748 882 396costin.klein@bit-soft.ro

Oana Birsan
Oana Birsan
International Service Delivery Manager
+40 742 238 436oana.birsan@bit-soft.ro

Cristian Neață
Cristian Neață
F&B Product Manager
+40 745 633 355cristian.neata@bit-soft.ro

Iulian Pahom
Iulian Pahom
Suport Manager
+40 744 633 433 iulian.pahom@bit-soft.ro

Gigi Hagivreta
Gigi Hagivreta
Senior Business Consultant
+40 745 042 259gigi.hagivreta@bit-soft.ro

Marina Mititelu
Marina Mititelu
Senior Business Consultant
+40 753 062 723marina.mititelu@bit-soft.ro

Bogdan Fărcășanu
Bogdan Fărcășanu
Senior Business Consultant
+40 744 478 441bogdan.farcasanu@bit-soft.ro

Alexandru Panainte
Alexandru Panainte
Area Sales Manager
+40726198905alexandru.panainte@bit-soft.ro