+.40.31.005.00.00 +.40.31.005.00.00 +.40.31.005.00.00

Evenimente Horeca

Digitalizare și eficiență la GoTech World

29 Octombrie 2019Evenimente 0 Comentarii
Digitalizare și eficiență la GoTech World

Bit Soft a avut prima sa prezență în calitate de expozant la evenimentul GoTech World!

Un eveniment dedicat tehnologiei, cu oameni pasionați atât de componenta digitală cât și de inovație. Acest eveniment a avut cea mai amplă expo-conferință B2B din Europa Centrală și de Est și a adus în atenția profesioniștilor sute de soluții IT & tech potrivite pentru nevoile digitale ale oricărei companii.

Echipa Bit Soft a răspuns în decurs de două zile, celor mai provocatoare întrebări și celor mai complexe cerințe. Peste 50 de persoane și-au arătat interesul în a descoperi atât ce înseamnă Bit Soft cât și portofoliu complet al companiei.

Citește mai mult

Misiunea Uniunii Europene în Asia

Misiunea Uniunii Europene în Asia

Ne depășim limitele, mai exact șase mii de kilometri și abordăm o nouă piață internațională!

 

 

Citește mai mult

Breeze la Horeca Next Level

Breeze la Horeca Next Level

Ne-am bucurat să intâlnim săptămâna trecută mulți owneri și manageri de restaurante, baruri, cafenele care pun multă pasiune in afacerile lor. Am fost prezenți la evenimentul Horeca Next Level organizat de Food&Bar, pentru a prezenta Breeze, soluția de POS in cloud dezvoltată de Bit Soft, un soft dedicat restaurantelor și barurilor mici și mijlocii. 

Citește mai mult

Câștigătorii Romanian Top Hotel

Câștigătorii Romanian Top Hotel

O nouă ediție a Romanian Top Hotel a avut loc ieri la JW Marriott Bucharest Grand Hotel, la care am fost din nou prezenți ca parteneri, speakeri și membru al juriului. A fost o zi plină, care s-a terminat cu multe premii pentru clienții care folosesc softurile noastre hoteliere și de restaurant: 

Citește mai mult

1
2

Echipa

Bogdan Stanciu
Bogdan Stanciu
Managing Director
bogdan.stanciu@bit-soft.ro

Raluca Stoleru
Raluca Stoleru
Sales Team Manager
+40 744 633 337raluca.stoleru@bit-soft.ro

Cristian Floriştean
Cristian Floriştean
PRODUCT MANAGER - BREEZE
+40 740 024 868 cristian.floristean@bit-soft.ro

Ștefania Pîslea
Ștefania Pîslea
Administrative Manager
+40 745 633 357stefania.pislea@bit-soft.ro

Cătălin Pantilimonescu
Cătălin Pantilimonescu
Technical Director
+40 745 633 353catalin.pantilimonescu@bit-soft.ro

Florin Costin Klein
Florin Costin Klein
Service Delivery Manager
+40 748 882 396costin.klein@bit-soft.ro

Oana Birsan
Oana Birsan
International Service Delivery Manager
+40 742 238 436oana.birsan@bit-soft.ro

Cristian Neață
Cristian Neață
F&B Product Manager
+40 745 633 355cristian.neata@bit-soft.ro

Iulian Pahom
Iulian Pahom
Suport Manager
+40 744 633 433 iulian.pahom@bit-soft.ro

Gigi Hagivreta
Gigi Hagivreta
Senior Business Consultant
+40 745 042 259gigi.hagivreta@bit-soft.ro

Marina Mititelu
Marina Mititelu
Senior Business Consultant
+40 753 062 723marina.mititelu@bit-soft.ro

Bogdan Fărcășanu
Bogdan Fărcășanu
Senior Business Consultant
+40 744 478 441bogdan.farcasanu@bit-soft.ro

Alexandru Panainte
Alexandru Panainte
Area Sales Manager
+40726198905alexandru.panainte@bit-soft.ro